BS Pay

Aplikacja BS Pay udostępniona jest użytkownikom za pośrednictwem sklepu Google Play (dla urządzeń z systemem operacyjnym Android) lub App Store (dla urządzeń z systemem operacyjnym IOS), umożliwia ona zarządzanie kartami płatniczymi, Blikiem oraz udostępnia płatność przez smartfona z technologią NFC.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji:

 • Zarejestruj/zaloguj się do portalu KartoSFERA.
 • W portalu Kartosfera wygeneruj kod umożliwiający aktywację aplikacji mobilnej BS Pay
 • Pobierz aplikację BS Pay ze sklepu Google Play lub App Store
 • Aktywuj aplikację akceptując Regulamin aplikacji mobilnej BS Pay, wprowadzając kod wygenerowany w Kartosferze i nadając swój własny kod PIN do aplikacji
 • Dokończ aktywację w portalu Kartosfera w zakładce Aplikacja mobilna, a następnie kliknij w BS Pay przycisk "Dalej"

Szczegółowa ilustrowana instrukcja aktywacji aplikacji BS Pay znajduje się na stronie portalu KartoSFERA po otworzeniu Podręcznika użytkownika


Aplikacja umożliwia:

 1. Czasowe zablokowanie karty płatniczej – funkcja przydatna w sytuacji, kiedy zauważysz, że nie masz swojej karty płatniczej ale nie jesteś przekonany, że trwale ją utraciłeś. Po odnalezieniu karty nie musisz odbierać nowego plastiku – wystarczy że ją odblokujesz za pośrednictwem BS Pay. Czasowa blokada obejmuje transakcje wykonywane kartą płatniczą jak również telefonem.
 2. Zarządzanie limitami karty – zarządzaj wartością dziennych limitów transakcyjnych bezgotówkowych, gotówkowych oraz internetowych.
 3. Zmianę kodu PIN karty.
 4. Włączenie/Wyłączenie płatności zbliżeniowych na karcie (contactless) – funkcja zwiększająca aspekt bezpieczeństwa dla użytkowników, którzy nie zamierzają w najbliższym okresie korzystać z płatności zbliżeniowych kartą. W dowolnym momencie, za pośrednictwem BS Pay istnieje możliwość przywrócenia opcji płatności zbliżeniowych. Płatności zbliżeniowe dla Twojej karty zostaną wyłączone/włączone w momencie wykonania w bankomacie wypłaty gotówki lub sprawdzenie salda.
 5. Zastrzeżenie karty płatniczej – natychmiastowa i nieodwracalna blokada płatności kartą oraz jej odpowiednikiem w postaci tokena do płatności mobilnych w sytuacji np. zgubienia lub kradzieży karty.
 6. Prezentację historii (wydatków) transakcji kartowych – debetowych oraz kredytowych do 3 miesięcy wstecz.
 7. Prezentację autoryzacji kartowych.
 8. Graficzną analizę transakcji kartowych (prezentowanie obciążeń na karcie z 3 miesięcy wstecz) w podziale na transakcje gotówkowe i bezgotówkowe.
 9. Wyszukiwanie bankomatów wraz z opcją nawigacji.
 10. Potwierdzanie zmian m.in. odciskiem palca (jeśli urządzenie spełnia wymagania) oraz domyślnie wzorem lub cyfrowym kodem dostępu.
 11. Prezentację stanu dostępnych środków na karcie debetowej lub kredytowej.

Płać telefonem jak kartą

 1. Wybierz przycisk Dodaj do GPay/Apple Wallet znajdujący się pod wizerunkiem karty, którą chcesz dodać do płatności mobilnych. Na etapie dodawania karty do płatności mobilnych zaakceptuj Regulaminu korzystania z kart Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. jak również zgody formalne i warunki korzystania z usługi przedstawione podczas dodawania karty do Google Pay w przypadku urządzeń z systemem Android lub Apple Wallet dla urządzeń z systemem iOS.
 2. W trakcie dodawania karty do płatności mobilnych aplikacja może poprosić o zmianę ustawień systemu Android/iOS dla płatności NFC
 3. Gotowe! Korzystaj i ciesz się z płatności mobilnych oraz pozostałych możliwości jakie daje Ci aplikacja BS Pay.


BS Pay Regulamin